تبلیغات
تقدیر - کلاهبرداری و دزدی "3080" از مردم

ساقیا بده جامی زان شراب روحانی ... تا دمی بیاسایم زین غبار جسمانی

کلاهبرداری و دزدی "3080" از مردم

نویسنده :سهیل بی نشون
تاریخ:جمعه 7 خرداد 1395-11:56 ق.ظ

دزدی و کلاهبرداری پیامکی 3080 "اول مارکت" : شماره های : 3080 و 30703

    «پیامبر گرامی اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم»:

 

   مَن غَشَّ مُسلِماً فی‌ شِراءٍ أو بَیعٍ فَلَیسَ مِنّا و یُحشرُ یَومَ‌القِیامَةِ مَع‌الیهودِ لِأَنَّهُم أَغشُّ الخَلقِ لِلمُسلمین.

 

   کسی که با مسلمانی در معاملة خرید و فروش تقلب و خیانت کند
   پیرو ما نیست و در قیامت با قوم یهود که خیانتکارترین خلق خدا نسبت به مسلمانان به شمار می‌آیند
   محشور خواهد شد. (سفینه، ج 2، ص 318)دزدی اول مارکت و مهران مدیری

           مراجع قضائی و حقوقی ، مسئول محترم ! صدا و سیما، پلیس قضایی و فتا ، علماء و روحانیونی که دغدغه رعایت عدالت اسلامی دارند حتما بخوانند.


دزدی اول مارکت و مهران مدیری

1- ابتدا به ساکن پیامکی به شما می دهند که در آن درج شده است فقط با ده هزار تومان!!! می توانید در قرعه کشی برنامه دورهمی شامل جوایز میلیاردی سانتافه ، بنز، تبلت و هزاران گوشی همراه و ... شرکت کنید.

2-بادیدن جمله ی فقط با ده هزارتومان...، هر عقل سالمی کنجکاو می شود تا شانس خود را امتحان کند.

3- پس از تایید شرکت در قرعه کشی ، بلافاصله ده هزار تومان شما پرید! و بجای اینکه کد قرعه کشی به شما اعلام کنند، پیامکی به شما می دهند که می گوید صد هزار تومان شارژ خرید اپلیکیشن به شما تعلق گرفته. اگر می خواهید در قرعه کشی میلیاردی سانتافه و بنز  ... و نیز استفاده از شارژ 90 هزار تومانی و اپلیکیشن های رایگان اول مارکت شرکت کنید، عدد 1 را بفرستید و گرنه برای کنسل، عدد 7 را بزنید.

4- در اینجا تازه چشم شما به این حرف اضافه "واو" که زیرش خط کشیدم باز می شود که مبادا تا این کد 1 را نزنیم قرعه کشی مان پر؟؟؟ لذا با خود فکر می کنید چه بهتر 90 هزار تومان شارژ رایگان داره پس بهتره بزنم، جهنم!

توضیح اینکه هر آدم تحصیلکرده ای می داند حرف اضافه "واو" در آئین نگارش و ادبیات فارسی معنای ربط می دهد و به واو عطف مشهور است لذا دو گزاره متصل به هم هستند لذا این پیامک کلاً ابهام دارد.

چرا ابهام دارد؟؟؟.... (بقول آقای قرائتی) بگین: اصولاً شگرد این دلالان حقه باز پیامکی ، در نوشتن متن مبهم در پیامک می باشد. تا به خودتان بیایید می فهمید که حسابتان را خالی کرده اند بدون آنکه در قبال آن به شما چیزی بفروشند یا سود و منفعتی به شما برسد!

5- بعد از زدن عدد 1 ، تازه شاخکهای بیشتری از شما تکون میخوره، سلولهای خاکستری مغز شما تازه با دیدن این پیامک متوجه میشه که دارن آروم آروم...آره !!! (بوق). عین پیامک اول مارکت را در این مرحله از دزدی با هم ببینیم :
مخاطب گرامی برای خرید بسته و دریافت هدیه 90 هزار تومانی شارژ خرید از اول مارکت و حضور در قرعه کشی بزرگ اول مارکت شامل یک خودروی BMW328 ، یک خودرو سانتافه،200 گوشی هوشمند و 600 عدد تبلت مبلغ ده هزار تومان در حساب شما منظور خواهد شد. اگر از خرید خود اطمینان دارید عدد 3 را برای تایید به همین شماره (3080، 30703 ، 3078924001 ) ارسال نمایید. اول مارکت !
اینجاست که شما :
معنی : منظور خواهد شد= شما 10000تومان بدهکار اول مارکت شده اید!

6- حالا شما اگر تا این مرحله پیش آمده باشید 20 هزار تومان از شما دزدی شده اگر ادامه دهید تا مبلغ 100 هزار تومان از شما سرقت می شود. اگر این مبلغ در گوشی اعتباری تان هم نباشد روی قبض موبایلتان خواهد آمد بصورت ماهیانه 10 هزار تومان از شما سرقت می کنند بدون اجازه شما.اینجا یاد هاردی میافتم وقتی لورل داشت شیپور میزد، جیغ میزد: بووووق بووووق ! آمپر چسبونده بود.

7- اگر بخواهید کد 7 را بزنید و یا 1off بزنید، دل خوش نباشید، چرا که مثل من فریب می خورید حتی پیامک لغو عملیات برای شما می آید ولی به حسابتان یک پاپاسی هم بر نمی گردانند.

8- اگر تا مرحله آخر بروید و بگویید به جهنم و درک، کد 3 را هم تایید بزنید، چه؟؟؟ یک بامبولی روی صفحه گوشی ظاهر میشود که اپلیکیشن ت...می اول مارکت را دانلود کنید. اگر شانس بیارید و نصب بشه، اگر علاوه بر صد هزار تومان ، باز هم بتوانند شیره شما را بکشند، در آنصورت احتمال قوی به شما کد قرعه کشی می فرستند. خلاف وعده ی فقط با ده هزار تومان !!! یعنی با ده هزارتومان اول ، فقط شما را خر کرده اند. با عرض پوذش.

9- حالا توضیحات این اپلیکیشن کذایی کلاهبردار مارکت اینکه اکثر گوشی های هوشمند اندرویدی که بروز هستند، اصطلاحاً آنرا "پس می زنند" و قبول نمی کنند. چرا؟؟؟... (بقول آقای قرائتی ) بگین:
       چون اندروید درون گوشی بسیار امنیت بالا و قوی است و اجازه ورود بد افزار و نرم افزار مخرب به درون گوشی را نمی دهد چون این ها به اطلاعات گوشی شما صدمه میزنند. یعنی علاوه بر دزدی مالی، دزدی اطلاعات هم ممکن است بشوید!

      اصلا! گیرم که این اپلیکیشن کذایی درست کار کند، دزدی هم نکند، آیا می دانید بسیاری از فروشگاه های اندرویدی سراسر دنیا، این نرم افزارها را مجانی و رایگان به شما می دهند؟ ولی اول مارکت و آقای مهران مدیری سر شما منّت می گذارد که ما 100 هزار تومان رایگان شما را شارژ کرده ایم !!! همینها در گلکسی اپ و حتی ایران اپس یا فروشگاه پلی گیر می آید . حتی برعکس سراغ دارم نرم افزار بازی و گیم که همه جا رایگان است اما این اول کلاهبردار آنرا به قیمت 9000 تومان می فروشد. بقول مهران مدیری : ای جاااان . ای جاااان.

         توی سایت اول کلاهبردار مارکت هم که بروید، با زدن عدد 9 ، یا کارشناس به شما جواب نمی دهد یا شما را می پیچاند و می گوید ما همه چیز را در پیامک به شما گفته بودیم!
حدود 20 الی 30 میلیارد تومن از مردم دزدی میشه. یک میلیاردش نهایت میرن کلی تبلت چینی و گوشی چینی و ... بهمراه یکی دو تا ماشین شاسی بلند و بی ام و میخرن. خورده هاش هم میرن با زندان قرارداد می بندند که البته زندان هم سهم خودش رو بر میداره تا چند نفرو آزاد بکنه. این آزاد کردن زندانی ها بعنوان یک تبلیغه و اصلا جنبه معنوی نداره حواستون باشه.
       شما عزیز مهربان و خواننده این وبلاگ، منّت نهاده و در این اطلاع رسانی سهیم باشید. به هموطنان خود آگاهی بدهید و در این ثواب شریک باشید.خلاصه به هر وسیله که میتونی چه کلامی و زبانی چه با تلگرام و اینستاگرام و ...
بجاست که مراجع عظام و روحانیون با وجدان که همیشه برای احقاء حق مردم خونشان برای شریعت می جوشد بی تفاوت نگذرند.
هرجا که توانستید و راه داشت گزارش دهید. این خودروهای جوایز را هم یقین بدانید با پول ناحق خریده اند.

      نکته مهم دیگر این هست که از آنجاییکه نمی شود به برنامه نویسان ایرانی اعتماد کرد، حتی پس از لغو ارسال پیامک و لغو عضویت شما، این نرم افزار کذایی دزد مارکت، تا ماه ها اقدام به دزدی شارژ از شما می کند و این دزدی بصورت اتوماتیک و اتفاقی انجام می گیرد. شاید چند ماه یکبار ده یا بیست هزار تومان از گوشی شما کم کند بدون اینکه روحتان هم خبردار شود !!!


شما به هیچ وجه، از دستور العمل پشت پرده پیامکی آن برنامه خبر ندارید. ممکن است در پیامک نوشته باشند که کد 1 را برای تایید ارسال کنید، اما در برنامه نویسی پنهان که شما آنرا نمی بینید، ارسال کد 1 را اینطور تعریف کرده باشند که این برنامه مخرّب؛ یک برنامه و اپلیکیشنی را مجاز شده است که درون گوشی شما بدون اطلاع شما آپلود و جاسازی و ثبت نماید و این برنامه، بدون اینکه شما بدانید از طریق اینترنت با مرکز برنامه نویسی آن کلاهبردار مرتبط است و فقط کافی است شخص کلاهبردار، اراده کند تا که این برنامه مثل یک سارقی که در منزل شما پنهان شده است، سر به زنگاه اطلاعات و یا اموال شما را سرقت کند.
     ممکن است شما ماه ها قبل یک برنامه تفریحی پیامکی را فعال و پس ا استفاده غیر فعال کرده باشید ولی در اصل بدون اینکه متوجه باشید، 6 ماه بعد متوجه می شوید شارژ گوشی شما زود به پایان میرسد بدون اینکه استفاده خاصی از گوشی تان کرده باشید و یا اینکه به حساب خط دائم شماف مبلغ زیادی نوشته شده است.

       آی اون اپراتور پف.. اول مارکت که جواب مردم رو نمیدی ، آی 9990 که میگی آقای مدیری توضیح دادند میخواستی شرکت نکنی، آی اون پ. ف که میگی برو دادسرا، آی اون که گفتی به ما مربوط نمیشه، آی اون باشگاه خبرنگار جوان... دیگه نذارین بگم، شماها ناسلامتی اسم خودتون رو شیعه گذاشتین، هر سال دو کیلو اشک برا امام حسین میریزین، آیا اینه مسلمانی که مردم مظلوم رو بپیچونید؟؟؟ همش ادّعا، بعد میگین چرا دعا میکنیم مستجاب نمیشه. باشه از منبر اومدم پایین.
       من به سهم خودم از وقتی که از من تلف شده در نوشتن و ارسال گزارش و پولی که از من حرام شده، و اعصابی که خورد شده، به لحاظ مادی و معنوی، آقای مهران مدیری و ... را حلال نخواهم کرد و سر پل صراط، هر چه هم که ما را خندانده باشد، با گریه و عذاب ملاقاتش خواهم کرد مگر اینکه تمام این اموال دزدی را به ما برگرداند.
لینک به مطلب هشدارهای امنیتی که حتما باید بدانید اینجا کلیک کنید.


جناب مهران مدیری عزیز از شما خواهش می کنم مال دنیا را به خشم مردم دنیا ترجیح ندهید و مثل قبل محبوب دل ما باشید:

باز آ .. بازا ... هر آنچه هستی بازا                       گرکافـر و گر گبـرو بت پرستی بازا
این درگــه ما درگـــه نامیدی نیست                        صدبار اگـر تـوبه شکــستی بازا

با توجه به همه قراین و احوال می توان براحتی حدس زد که مسئولین همراه اول از افراد بسیار ذی نفوذ در نظام هستند بطوریکه قوای مجریه و قضائیه تاکنون هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده اند. حالا یک سوال: شما که از مسئولین رده بالای نظام جمهوری اسلامی هستید باید الگو و نمونه ی یک مسلمان باشید و حالا که نیستید، ما مجازیم تا به همه دیگر مسئولین کشور به دیده شک و تردید نگاه کنیم. شما باعث می شوید تا هیچکس به این نظام، اعتنا نکند. شرم بر شما باد.


کلیه شاکیان و متضرّرین از اول مارکت به این آدرس می توانند مراجعه و شکایت خود را مکتوب نمایند:

https://195.ict.gov.ir

سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

ماه ها بعد از نوشتن این مطلب از همین سامانه ده هزارتومن از پولم که همراه اول دزدیده بود برگرداندند. اول مارکت کلاهبردار شش ماه بعد از اولین تماس پیامکی و اعلام شماره، از من بدون اطلاعم پول کشیده بود بیرون. شما هم شک نکنید که اینها کلاهبردارن.یاعلی 
Save Save Save

نوع مطلب : داستان واقعی 
دنبالک ها: خبرنامه دانشجویان  شفاف سازی  اندروید زوم 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
clash royale hacks
یکشنبه 29 بهمن 1396 09:46 ب.ظ
به عنوان مورد علاقه ذخیره شده، من واقعا سایت شما را دوست دارم!
پاسخ سهیل بی نشون : خیلی ممنون. محبت دارین
یو پی اس
چهارشنبه 25 بهمن 1396 11:48 ق.ظ
ممنون اطلاعات خوبی بود
ایمان
جمعه 20 بهمن 1396 08:06 ق.ظ
https://www.aparat.com/v/mkYua/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87_%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C_%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA_%D8%A7%D9%88%D9%84_%28_%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87_%D8%AE%D8%A8%D8%B1%29 اینو میشناسید؟
پاسخ سهیل بی نشون : نه. مدیر اول مارکته؟
farshid
پنجشنبه 19 بهمن 1396 11:22 ب.ظ
دمتون گرم
ایمان
پنجشنبه 19 بهمن 1396 11:01 ق.ظ
همیشه مقید به خرید و دانلود قانونی فیلم های داخلی هستم ولی در مورد ساعت 5 عصر که حامی مالی اون اول مارکت هست تجدید نظر میکنم ... وقتی سال گذشته سازمان تنظیم ، همراه اول خودشونو به خواب زدن (لااقل 5 شکایت)هر کجا که منافع اول مارکت در میون باشه منم بی قانونی میکنم...
پاسخ سهیل بی نشون : من فقط فیلم خارجی می بینم. فیلمهای ایرانی از هزارتا فیلتر رد شده. داستانش عوض شده، حتی نویسنده بی چاره پولش با چندسال تاخیر دریافت میکنه. همه سودش نصفش مال ارشاد و مرشاد و پلیس فتا و ایناس نصفش هم کارگردان اول برای خودش و فک و فامیلاش بر میداره بقیه رو هم چکی خرج پیمانکارهاش میکنه. اگه تهش چیزی موند میده به هنرپیشه بدبخت.
ایمان
پنجشنبه 19 بهمن 1396 10:49 ق.ظ
همیشه مقید به خرید و دانلود قانونی فیلم های داخلی هستم ولی در مورد ساعت 5 عصر که حامی مالی اون اول مارکت هست تجدید نظر میکنم ... وقتی سال گذشته سازمان تنظیم ، همراه اول خودشونو به خواب زدن (لااقل 5 شکایت)هر کجا که منافع اول مارکت در میون باشه منم بی قانونی میکنم...
پاسخ سهیل بی نشون :
cam4 hack free download
دوشنبه 16 بهمن 1396 11:30 ب.ظ
هر آخر هفته من برای بازدید سریع از این وبسایت استفاده کردم، چون من لذت می برم، به عنوان این
این سایت ها به طور واقعی اطلاعات خنده دار خوبی هم دارند.
پاسخ سهیل بی نشون : کدوم سایت ها؟ چه اطلاعاتی مثلا؟ بگو ما هم بخندیم.
امید
یکشنبه 15 بهمن 1396 08:04 ب.ظ
ای جونم. این کلمات گربه و گوشت و خوردن و اینا آدمو یاد حیات وحش میندازه. اونایی که ذره ذره یا یهویی تن به این بخور بخورا دادن الان دیگه به هیچی اخه نمیگن. عاشق کامنتای مردمم
hagfsfsg
شنبه 14 بهمن 1396 01:58 ب.ظ
تو مملکت ما اینجوریه که دست گربه به گوشت نرسه میگه نخوریداخیه
امید
جمعه 13 بهمن 1396 11:37 ق.ظ
از مردم عزیز خواهش میکنم به چند نکته در این نوع بازیها توجه کنن:
1-تهیه برنامه به چه قیمت. اگر به قیمت نارضایتی و نگرانی کسی باشد اصلن نگاه کردن اون برنامه بنظرم کار عبثیه و به خنده ها نباید توجه کرد.
2-هدف از اون سامانه های پیامکی و قرعه کشی ها چیه؟ قراره با اون پولهای جمع شده چیکار بکنن. یعنی قراره دردی از دردای مردم رو دوا کنن؟ زهی خیال باطل
3-چرا هیچ وقت به مالک یا صاحب اون سامانه ها اشاره نمیشه؟ چرا مالک واقعی قدرت معرفی خودشو نداره؟ چرا از مجری ها اینهمه سوء استفاده میکنن. این پولها تا بدست اون بابا مالک اون سامانه برسه چه کسایی رو شارژ و دچار شعف میکنه؟
شماروبخدا در مورد هر کاری فکر کنین. چشم بسته بودن مانند بره بودنه و اسیر گرگها شدنه.
پاسخ سهیل بی نشون : من بعید میدونم مهران مدیری در جریان این دزدی ها نباشه. حتما پول دزدی ها بهش مزه کرده. قطعا چرب و چیلی بهش حال میدن .
مهدی
دوشنبه 9 بهمن 1396 01:53 ب.ظ
سلام من سرویس اول مارکت را غیر فعال کردم ولی سرویس دیگه ای با نام نوای اول که وابسته به اول مارکت فعال مونده ۳۰۸۰۲
تو اینترنت هم سرچ کردم ولی برای لغو چیزی نداشت.
شماره من اعتباریه دو ماهه ذوزی ۴۰۰ تومن از شارژم کم میشه.لطفا راهنمایی کنید
ناصر
دوشنبه 9 بهمن 1396 11:52 ق.ظ
بعضی ها امروزه روش و گامهای جالبی برای تبلیغ لاتاری خودشان دارن:

1- ابتدا به مردم القا می کنن که چقدر بدبختن و در بیچارگی ناشی از عملکرد دیگران گرفتارن
2-حالا ذهن مخاطب حاضر چیدن میوه لاتاری شده
3-به مردم می گن چطوری یک شبه با ورود به یک لاتاری کوچولو! می تونند یک شبه راه صد ساله را بروند و برنده ماشینهای لوکس ، زندگی لوکس و ...بشوند و دیگه آن فرد فلک زده قبلی نباشن
4-مخاطب نگونبخت هم یک اس ام اس عضویت در لاتاری می ده و قبول می کنه برای قرعه کشی ماهانه 12000 تومان در قبض موبایلش اضافه شه یا از شارژ موبایلش کم شه
5- برای اینکه فرد دچار شاعبه شرعی یا غیر شرعی بودن لاتاری هم نشود و یا منع قانونی پیدا نکند، پیشنهاد دانلود 200 هزار تومان نرم افزار هدیه می دهند که در عمل برایگان در اینترنت عرضه شده اند و همه جا آنها رایگان بوده اند.
6- نتیجه :هرشب اجرای این لاتاری برای آقای مجری ، شرکت حامی و ..... حدود 8میلیارد تومان جمع می کنه

پنجشنبه 5 بهمن 1396 11:55 ق.ظ
من میدونم اینها کلاهبرداریه اما اینقدر تو زندگی از لحاظ مالی کم دارم باز هم امید به خدا میبندم که دری به روم باز بشه به این امید شرکت میکنم
پاسخ سهیل بی نشون : شما انگار متن کامل نخوندی. دارم میگم از شما که داری شرکت میکنی اول مارکت داره می دزده. من متوجه این دزدی شدم و شکایت کردم پولم به زور پس گرفتم. ازین گذشته لاتاری آمریکا که توش میلیاردی جایزه میدن بدون حقه بازی، من سه سال شرکت کردم حتی یک دلار کاسب نشدم. تا دلت هم بخواد نماز و دعا و روزه و ... هیچ فایده نداره خودتو خسته نکن.
آیفون 8
پنجشنبه 6 مهر 1396 01:03 ب.ظ
ممنون از وبلاگ خوبتون
پاسخ سهیل بی نشون :
رضا
سه شنبه 4 مهر 1396 10:07 ب.ظ
دوستان اول مارکت یه دزد به تمام معنی هست .من یکی از برنامه نویسانی هستم که چند برنامه ساختم و گذاشتم روی اول مارکت برای فروش اما الان یکسال هست اول مارکت هر چی که ما فروش میکنیم آمار واقعیشو نمیزنه مثلا اگه 100 تا فروش کنیم میزنه 10 تا تازه همین پول کم رو که زحمت خودمون هست حاضر نیست بهمون بده تا حالا صد بار باهاشون جر و بحث کردم و پیام دادم .این همه تبلت که توی دورهمی به مردم رایگان میدادند مگه از پول خودشون بود از پول زحمت کشی ما برنامه نویسان بود که پولمون و خوردن قراره ازشون شکایت کنم
پاسخ سهیل بی نشون : اینقدر اول مارکت به لجن کشیده شد که خودشون اسمش گذاشتن 3080 و دیگه اسمش نمی آوردند. من هم این مطلبم اولش کلاهبرداری و دزدی اول مارکت از مردم بود. بعدش عوض کردم
دل آرام دلیری
یکشنبه 2 مهر 1396 11:38 ب.ظ
دستت درست.ایشالله بحق امام حسین بری کربلا.چشاموروحقیقت واکردی!:-)
پاسخ سهیل بی نشون : سلام. ممنون آبجی/اخوی
مهدی مرزی
شنبه 4 شهریور 1396 01:42 ق.ظ
9090 از همه بیشتر کلاهبرداری کرده از هر شرکت کننده ای حداقل 400 هزارتومن.
3060 حداقل از هر کسی 100 هزار تومن.
صحبت 10 هزار تومن پیش اینها یعنی چیپس و شکلات
پاسخ سهیل بی نشون : مردم بارها این حقیقت رو می بینند می خونند ولی تا خودشون توی چاه نیافتند باور نمی کنند.
مهدی مرزی
شنبه 4 شهریور 1396 01:41 ق.ظ
کلاهبردار تر از همه ی اینها 9090 بود.
مثلا از تیم ملی حمایت میکرد و قرار بود سال 95 هر هفته یه پژو بدهد و اخر سال هم یه جایزه ی گنده.
اون جایزه گنده مال خودشون ولی اگر کل سال رو 49 هفته حساب کنیم باید این شرکت در سال 95 29 تا پژو به مردم میداد.
ایا کسی حتی یه دونه از این جوایز حتی دروغکی شو دید؟
من زنگ زدم به شرکت هر چه منشی خواست که یه جوری بپیچونه قانع نشدم.آخرش گفت بالاخره این شرکت اون خودروها رو میده.الان سال 96 نصفش هم تموم شد.کو اون جایزه ها؟
3060 هم دقیقا مثل این.
مهدی
سه شنبه 31 مرداد 1396 01:56 ب.ظ
سلام توی آپارات یه فیلم از قرعه کشی ۲۰مرداد۹۶اول مارکت هست که تو دقیقه۴:۱۰ با وایسادن گردونه برنده نفر اول ماشین مشخص میشه وهمین تیکه رو توی دقیقه ۶:۲۵برای وایسادن گردونه برای نفر سوم بکار بردن
پاسخ سهیل بی نشون : باور کنید بلاد کفر که خدا رو قبول ندارن رفتارشون از اینها مسلمانانه تره.
انسانم آرزوست
دوشنبه 30 مرداد 1396 11:23 ب.ظ
وای خدا مردم چقد ساده ن آخه کدوم قرعه کشی توایران واقیعیت داشته که اینم دومیش باشه.وقتی هیچ نظارتی درکشورنیست وخودشون هم کمکشون میکنند تابه هدفشون که زدن جیب مردم بدبخت وساده ایرانه برسن این فاجعه ببارمیاد.دزدی وکلاهبرداری اکثرایرانیها عادی شده براشون
نرگس
شنبه 28 مرداد 1396 12:31 ب.ظ
از توضیحات کاملتون واقعا ممنون. باشد روزی که خودمون سر مردم خودمونو کلاه نزاریم .
پاسخ سهیل بی نشون : خواهش می کنم.
شنبه 28 مرداد 1396 03:02 ق.ظ
کاش همه مردم این وبلاگ و نظرات رو بخونن.تقریبا کسی نیست مه شرکت کرده باشع و پشیمان نباشه.همه حس بدی رو دارن و مالباخته هستن.این حس بد فقط بخاطر این نیست که برنده نشدن بلکه فهمیدن با دست خودشون به حساب دزدان پول واریز کرده اند و قرعه کشی کشک بوده
پاسخ سهیل بی نشون : دقیقا . بسیار ممنون از نظرتون.
یکشنبه 22 مرداد 1396 11:11 ب.ظ
سلام.به همه دوستان عزیزی که فرمودند برنامه مهران مدیری در قسمت مسابقه نوعی کلاهبرداری (دزدی روز روشن) نیست عرض کنم که جهت پشتیبانی مالی کلیه برنامه هایی که از حمایت دولتی برخوردار نیست اجبارا به منظور جبران بار مالی دست به جذب سرمایه های نجومی از عوام می کنند. چون زندگی ملت ساده دل ایرانی که تحت تاثیر مدیریت بسیار غلط مسولین دزد و دروغ گو پر از مشکلات مالی و اجتماعی هستیم سریع فریب خورده و اقدام به انجام اقدامات پرداخت مالی میکنیم که مجموعا 30 میلیارد تومان بحساب اقایان واریز و بین هم تقسیم میکنند. 10 درصد هم با منت و ریاکاری کسب جایگاه اجتماعی جهت کلاهبرداری های اینده جایزه می دهند. لطفا عاقلانه و بی تعصب نظر بدهید و روشنگری کنید. مهران مدیری که سهل است الان برادر سر برادر کلاه می گذارد مدیری هم مث همه. پول شیرین هست و جنس ایرانی هم خراب متاسفانه
پاسخ سهیل بی نشون : درود بر شما
یکشنبه 22 مرداد 1396 03:45 ب.ظ
اول مارکت برا شرکت دولتی خدمات اول مخابرات است . در میدان هفت تیر همسایه ما هستند.

این شرکت وضع خوبی نداره و همه کارمندای مخابرات حقوق بگیرشن.

اما وضع مدیرانش خیلی توپه با بی ام و تو طرح تردد می کنن .

از کجا یه شرکت ور شکسته این پولا رو میاره

معلومه با سواستفاده از مردم
مهدی
یکشنبه 22 مرداد 1396 09:48 ق.ظ
سلام توی مراسم قرعه کشی اول مارکت در ۲۰مرداد ۹۶ برای مشخص شدن نفر سوم که ماشین رو ببره وقتی گردونه وایساد توپ سبز روی عدد هفت وایساد ولی عدد سه رو اعلام کردن وتوپ نارنجی هم روی یک وایساد که دو اعلام شد و بعد موقع مشخص شدن نفر آخر وقتی گردونه وایساد توپ قرمز روش دوتا عدد بود که عدد پنج رو میشد یه طرفش دید
خلیلی
شنبه 21 مرداد 1396 12:24 ب.ظ
اقا چرا گوی اخر عدد صفر نداشت اخه همش شمارهای بالا یک میایون برنده شدن ولی زیر یک میلیون برنده نشدن مثال در مرحله هشتم 0456245
raoof
شنبه 21 مرداد 1396 09:05 ق.ظ
من از اول حس خوبی به این داستانهایی که ۲تا مجری که مردم محبوبشون کردن نداشتم ولی بازم اسیر تبلیغات و حرص شدم اما حالا میبینم که حیف اون ۱۰هزار تومنا که بدون هیچ سرنخی از دست دادم!
اسماعیل خان
دوشنبه 16 مرداد 1396 02:04 ب.ظ
من که شرکت میکنم قرار نیست با این ده تومنی که میدم فقیر یا بدبخت تر از اینی که هستم بشم / شماها شرکت نکنین
پاسخ سهیل بی نشون : شعور خودتون رو محدود نکنید. شما فقط جلوی پای خودتون رو می بینید. براتون متاسفم.
محمود
یکشنبه 1 مرداد 1396 12:42 ق.ظ
سلام خدمت دوستان،..
یه چى میگم برادرانه.
اینو از من داشته باشین
كارى ندارم این چیزا دروغه یا راست
كلاه برداریه یا واقعى
ولى اینو بدونید تمام اینا قماره و حروم
حتى اگه درست هم باشه پول باد اورده رو باد میبره
حالا هى بشینین به امید این كه یه جایزه برنده بشین
خدا رو ول كردین چسبیدین به كدخدا
امان از طمع و ادم طمعكار
پاسخ سهیل بی نشون :
شنبه 24 تیر 1396 02:18 ق.ظ
همش کلاهبرداریه
حتی تاژ هم که شرکت معتبری بود قرار بود اوایل خرداد قرعه کشی کنه که راحت پیچوند.دیگه مخابرات و... که وضعیتشون مشخصه
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30